Aktualności

 01.10.2013 Promocja na piaskowanie i lakierowanie

 

ProTruck
Serwis pojazdów Elektronika elektryka Ogrzewanie klimatyzacja Opony
Blacharstwo lakiernictwo Pomoc drogowa  
         
Czyszczenie strumieniowe "piaskowanie" UDT żurawie, dźwigniki, podesty załadowcze (hakowce, bramowce, windy) Maszyny budowlane Cięcie plazmowe spawanie  
Handel Magazynowanie i wynajem Transport i spedycja    

 

 

 Firma ProTruck Sp. z o.o. powstała na bazie 12-letnich doświadczeń w zakresie naprawy i eksploatacji własnego taboru ciężarowego, takich marek jak Volvo, Mercedes, Scania, Daf, Liaz, Schmitz, CMT-Chojnice, Polkon-Trzcianka, Schwarzmueller, Fliegl, Hueffermann.

   

Teren ProTruck

    Nasza firma specjalizuje się we wszelkiego rodzaju naprawach, serwisie i obsłudze samochodów ciężarowych, naczep i przyczep wszystkich marek i rodzajów.
   Serwis, to osiem w pełni wyposażonych stanowisk do obsługi pojazdów Realizacja różnorodnych typów napraw stawiała nowe, coraz to większe wyzwania i dzięki temu mogliśmy stworzyć w naszej firmie grupę profesjonalnie przygotowanych mechaników i specjalistów z zakresu napraw i serwisu samochodów ciężarowych. Cykliczne szkolenia pozwalają na ciągły rozwój, co przekłada się na jakość usług.  

  

 BOK ProTruck     Na miejscu dostępna jest większość materiałów eksploatacyjnych i części do napraw bieżących, natomiast szczególne zamówienia realizujemy w ciągu 24h.
   Do napraw pojazdów używamy części oryginalnych, jak i wysokiej klasy zamienników. Na stanie magazynowym posiadamy ponad 10.000 części i materiałów eksploatacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem części do takich marek, jak SCANIA, VOLVO. Nasz personel posiada kwalifikacje potwierdzone certyfikatami min. takich firm jak: Jost, Bpw, Ror, Knorr, Hewea, Meritor, Premapol,Firestone, ZF, MAN Polska i wciąż zdobywa nowe. 

System komputerowy pozwala na rejestrację zakupu części oraz czynności serwisowych. Na życzenie klienta przesyłamy okresowe raporty napraw.

      

  Pomoc 24hDysponujemy samochodem serwisowym, który służy pomocą w terenie. Współpracujemy z firmami, zapewniającymi holowanie pojazdów na terenie kraju i zagranicy.  Zajmujemy się naprawą m.in. takich marek jak:

VOLVO, SCANIA, MAN, MERCEDES-BENZ, RENAULT, IVECO, DAF, KOGEL, CMT, SCHMITZ CARGOBULL, SCHWARZMULLER, FRUEHAUF, WIELTON, FEBER, FAYMONVILLE, LANGENDORF, LOHR, STAS

 ,.....